Hitta din Återhämtningsterapeut

Följande elever som är i slutet av sin utbildning till Diplomerad Återhämtningsterapeut tar emot träningsklienter.

Nedan hittar du elever som utbildats och diplomerats av oss på Soulful Living. Vi arbetar alltid med tystnadsplikt och i enlighet med socialstyrelsen och terapeutförbundets riktlinjer. 

Du är varmt välkommen att kontakta dem om du vill boka en tid.

Bålsta, Uppsala
Melinda Edholm
holistiskhelhet@outlook.com

Hindås
Ann Forsman
ann@andviken.se
För närvarande fullbokad

Kungsbacka
Nina Hagman
076 267 01 13
ninan.hagman@hotmail.se

Kungsbacka
Sara Martinsson 
saramartinsson75@gmail.com

Laholm/Knäred
Maria Larsson (Tjärby Hälsa)
070 281 12 25
hej@tjarbyhalsa.se
www.tjarbyhalsa.se

Malmköping
Marie Carlsson
073 236 63 76
info@innerwellness.se
www.innerwellness.se

Malmö
Mirjam Larsson
070 978 65 33
mirjam.larsson.58@gmail.com
Södergatan 19

Mora
Malin Larsson
070 597 87 17
malin.l.l@me.com

Skurup
Åsa Kroon
072 888 45 74
asa@soulfulliving.se
asa@ponnygarden.se

Stockholm
Josefin Sjöström
070 433 08 82
info@ekoista.se 

Strängnäs, Nykvarn och Södertälje
Marie Nylèn
076 089 10 62
mariebir.nylen@gmail.com
WellnessByBalance
Instagram wellnes_by_balance
Facebook yogawellnessbybalance

Sundsvall
Greta Sandström
070 291 30 61
greta_69@hotmail.com

Sundsvall
Margaretha Alstergren
070 690 08 36
margaretha.alstergren@outlook.com

Örebro
Jessica Thelin
jessica@yogaladan.nu
www.yogaladan.nu